امام محمد تقی(ع) ، حسین فخری

ساخت وبلاگ
چکیده : در بین کارهای حسین فخری جای نوحه هائی مختص سوگواری و مدح امامان همام امام زین العابدین(ع) ، امام محم... با عنوان : امام محمد تقی(ع) ، حسین فخری بخوانید :

در بین کارهای حسین فخری جای نوحه هائی مختص سوگواری و مدح امامان همام امام زین العابدین(ع) ، امام محمد باقر(ع) ، امام جعفر صادق(ع) ، امام موسی بن جعفر(ع) ، امام محمد تقی(ع) ، امام علی نقی(ع) و امام حسن عسکری(ع) کاملاً خالی احساس می شود.

از این رو از آقای فخری انتظار می رود با نوای ملکوتی و عاشورائی خود برای شناساندن هر چه بیشتر این امامان بزرگوار به نسل جوان کارهایی مثل همیشه زیبا و فاخر را ارئه دهند.

علی الخصوص در این هنگام که اشخاصی شیطان صفت چون شاهین نجفی این سگ انگلیسی که با سخره گرفتن احساسات خدائی شیعیان و مجروح نمودن قلوب پر از عشق علوی آنان و هتک حرمت مقدسات مذهب قصد خودنمائی ، رسیدن به شهرت و باز نمودن عقده های خود و برآوردن امیال و آرزوهای دشمنان دین را دارند. جا دارد فعالیت هایی در خور توسط مداحان و دیگر افراد حسینی صورت پذیرد.

باید که ملت شیعه ایران از این غصه تا روز ابد سرافکنده باشد که نام مهر آفرین تنها فرزند امام رضا(ع) ، ابن الرضا ، ابوجعفر ثانی امام محمد تقی(ع) تنها توسط کاست افرادی مهدوم الدم چون شاهین نجفی لعین شنیده می شود.

افسوس که ملت شیعه ایران برای خلیج همیشه پارس که خود لفظ خلیج (با معادل پارسی کنداب) نیز عربی است این همه عرق به خرج دهند ، همایش ها برگزار می کنند ، لیگ فوتبال تدارک می بینند ، جام های ورزشی و قطعات موسیقی متنوعی اجرا می کنند. در شعرها ، نثرها و در رادیو و تلویزیون و دگر رسانه ها مدام و به صورت یکریز بر همیشه بودن نام پارس برای این خلیج تأکید می شود. طوری که لفظ «خلیج همیشه پارس» تبدیل به شعار می گردد. ولی در مورد مذکور با وجود این همه مداح که تعدادشان از عزاداران نیز بیشتر است حتی یک قطعه درست و حسابی تولید نشده است یا یکی مثل آقای کویتی پور که کارهای موسیقیائی حقیقتاً جالبی در قالب غریبانه ها نیز ارائه داده که از فاخرترین و بارزترین قطعات مذهبی می باشند. در این هنگام احساس مسئولیت نمی کند...

فکر نکنم تولید این کارها برای آنان زحمت خاصی داشته باشد... افسوس...

سازمان تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مورد بسیار کم کار و در حقیقت بی کار نشسته اند.

...
نویسنده : صلاح بازدید : 903 تاريخ : سه شنبه 5 شهريور 1392 ساعت: 23:21